Pamje të kompleksit banesor "LORIANI" në Vushtrri
Marketing
Lexohet për: 1 min.
9 muaj më parë
Linku u kopjua

Po vazhdojnë punimet në kompleksin më të ri në Vushtrri, me një sipërfaqe prej 36500 m², me hapësirat gjelbëruese, çlodhëse dhe ato në shërbim të komunitetit të cilat shtrihen brenda hapësirës së kompleksit, i dedikuar për të ofruar siguri dhe privatësi për banorët.

? 044 900 800
www.arianicompany.com
#arianicompany #rehati #siguri #design #construction #building #banesa #ndërtim #Kompleksi #Vushtrri

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024