Vetura me targa të Serbisë kapet duke hyrë ilegalisht në Kosovë
Lajme
Lexohet për: 1 min.
9 muaj më parë
Linku u kopjua

Një veturë me targa të Serbisë ka tentuar të hyjë ilegalisht në Kosovë.

Në raportin e Policisë bëhet e ditur se vetura me targa të Serbisë është ndalur pasi gjatë legjitimimit ka rezultuar se e njëjta ka hyrë ilegalisht në Republikën e Kosovës.

“Në konsultim me prokurorin pas inicimit të rastit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

Rasti ka ndodhur të martën në Leposaviq.

Si e vlerësoni punën e Arbërie Nagavci në krye të Ministrisë së Arsimit?
Shumë të mirë
Mirë
Dobët
Shumë të dobët
Voto
9
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024