SIGAL UNIQA vazhdon të mbetet lider në tregun e Kosovës
Marketing
Lexohet për: 1 min.
8 muaj më parë
Linku u kopjua

Banka Qendrore e Republikës së Kosovës ka ndarë me publikun të dhënat më të fundit të tregut të sigurimeve për 6 mujorin e parë të vitit 2023.

Në këtë periudhë, SIGAL UNIQA vazhdon të mbetet lider në tregun e Kosovës me një volum të jashtëzakonshëm prej 9,693,200 eurosh në premiume!

Këto numra reflektojnë qartë përkushtimin tonë ndaj klientëve. Ne kemi një mision për të qëndruar pranë tyre, për të kuptuar dhe përmbushur nevojat dhe kërkesat e tyre në mënyrë të përshtatshme.

jetojmë më mirë së bashku

#SigalUniqa #Uniqa #Kosove #BankaQendroreeKosovës

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
141
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024