Dakuuu, hyn në lojë dhe e thellon epërsinë e Shqipërisë ndaj Polonisë (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
8 muaj më parë
Linku u kopjua

Çfarë atmosfere elektrizuese në “Air Albania”, ku Shqipëria e ka thelluar epërsinë ndaj Polonisë.

 Kombëtarja e Shqipërisë e ka thelluar rezultatin në 2:0 në ndeshjen ndaj Polonisë, përmes golit të Mirlind Dakut, raporton KosovaPress.

Daku shënon në minutën e 62’ për 2:0.

Golin e gjeni më poshtë.

(15) Footy Goals on X: "Goal! | Mirlind Daku | ?? Albania 2-0 Poland ?? https://t.co/remb56W4nM" / X (twitter.com)  

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
2,009
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024