Policia gjen mjete ushtarake në një shtëpi në Leposaviq
Siguri
Lexohet për: 1 min.
5 muaj më parë
Linku u kopjua

Njësia e Hetuesisë gjatë kontrollit të shtëpisë së të dyshuarit kosovar që ishte arrestuar më herët, ka gjetur dhe sekuestruar një helmetë ushtarake, dy pllaka antiplumb, tre këllëf të pistoletë dhe një sprej.

Sipas Policisë, kontrolli është bërë mbrëmë në Leposaviq dhe rasti është duke u hetuar.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024