Muriqi hero i Kosovës, barazon rezultatin ndaj Zvicrës
Sport
Lexohet për: 1 min.
7 muaj më parë
Linku u kopjua

Është shënuar edhe goli i katërt në stadiumin "Fadil Vokrri", ku po luhet ndeshja mes Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Zvicrës.

Kosova e ka barazuar rezultatin në 2:2 ndaj Zvicrës, pas golit të Vedat Muriqit, raporton KosovaPress.

Muriqi shënon në minutën e 90+5' për 2:2.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024