Ngjarjet e datës 10 shtator
Ngjarje
Lexohet për: 1 min.
8 muaj më parë
Linku u kopjua

Qendra Telefonike për Parandalimin e Vetëvrasjes “Linja e jetës” mban konferencë për media rreth ‘mungesës së politikave institucionale për luftimin e fenomenit të vetëvrasjes’. (Sheshi "Skënderbe", Prishtinë, ora 12:00).

Qendra Telefonike për Parandalimin e vetëvrasjes “Linja e jetës”, organizon manifestimin për ndezjen e qirinjve për të kujtuar viktimat e vetëvrasjes dhe solidarizimi me familjet e tyre. (Sheshi “Skënderbe”, Prishtinë, ora 20:00).

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,991
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024