Muja e Daku intervistojnë njëri-tjetrin, Kosova s’përmendet askund
Sport
Lexohet për: 1 min.
7 muaj më parë
Linku u kopjua

Mirlind Daku dhe Arbnor Muja janë dy ofrimet më të reja te Kombëtarja e Shqipërisë pasi ata refuzuan të jenë pjesë e Kosovës.

Dyshja është grumbulluar për herë të parë nën urdhrat e trajnerit të Shqipërisë, braziliani Silvinjo, raporton KosovaPress.

Që të dy janë shprehur shumë të lumtur dhe krenar që do të luanë për kombëtaren kuq e zi, ndërsa së fundi kanë intervistuar njëri-tjetrin ku kanë folur për momentet kur pranuan ftesën dhe ndjesitë e tyre të para në këtë grumbullim.

Gjatë kësaj interviste të shkurtër, nga asnjëri prej tyre nuk është përmendur Kosova.

Ndiqeni:

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024