Llapi-Prishtina, formacionet zyrtare
Vendor
Lexohet për: 1 min.
10 muaj më parë
Linku u kopjua

Në kuadër të xhiros së katër të Superligës së Kosovës në futboll, njëra nga ndeshjet më të rëndësishme do të zhvillohet në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë, aty ku do të ballafaqohen Llapi me Prishtinën.

Të dy skuadrat e kanë nisur mirë sezonin e ri garues, ku Prishtina ka regjistruar dy fitore e një barazim, kurse Llapi dy fitore dhe një humbje, raporton KoosvaPress.

Ndeshja nis nga ora 16:00 dhe këto janë formacionet zyrtare:

Llapi: Avdyli, Jashari, Namani, Hyseni, Ramadnai, Selimi, Krasniqi, Ahmeti, Blakqori, Musolli, Bekteshi

Prishtina: Nika, Islami, Kryeziu, Krasniqi, Muja, Sinani, Bytyqi, Hamiti, Useini, Kurtaj, Blesa

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024