Ali Ahmeti me bashkëpunëtorë viziton fabrikën “Comodita” në Gjakovë
Lajme
Lexohet për: 1 min.
9 muaj më parë
Linku u kopjua

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti, me bashkëpunëtorë viziton fabrikën “Comodita” në Gjakovë.

Ahmeti i shoqëruar nga kryetari i Kuvendit të Maqedonisë Veriore, Talat Xhaferi, zëvendës kryeministri i parë, Artan Grubi, ministri i Financave, Fatmir Besimi, ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi, ministri i Arsimit dhe Shkencës, Jeton Shaqiri, ministri i Jashtëm, Bujar Osmani, dhe shefin e grupit parlamentar, Arbër Ademi po zhvillojnë takim me udhëheqësin e kompanisë “Comodita”, Shkëlqim Devolli dhe të tjerë.

Pas takimit, nga të njëjtit pritet të ketë deklaratë për media.

Si e vlerësoni punën e Arbërie Nagavci në krye të Ministrisë së Arsimit?
Shumë të mirë
Mirë
Dobët
Shumë të dobët
Voto
9
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024