​Grabitet një filial i BKT-së në shesh
Lajme
Lexohet për: 1 min.
8 muaj më parë
Linku u kopjua

Një filial i Bankës Kombëtare Tregtare është grabitur sot.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes. Aty janë edhe mediat.

Ende nuk dihet vlera e shumës që kanë marrë persona të panjohur.

KosovaPress ka kontaktuar Policinë e Kosovës porse ende nuk ka marrë një përgjigje.

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
479
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024