Arrestohet për tentimvrasje një person në Fushë Kosovë
Lajme
Lexohet për: 1 min.
10 muaj më parë
Linku u kopjua

Policia e Kosovës ka arrestuar një person, të dyshuar për vrasje në tentativë, pasi i njëjti kishte goditur me thikë një person tjetër.

Ngjarja ka ndodhur në Fushë Kosovë.

Në raportin 24-orësh të Policisë bëhet e ditur se viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024