Liverpooli gjen pasuesin e Mohamed Salah
Sport
Lexohet për: 1 min.
10 muaj më parë
Linku u kopjua

Fitorja me rezultat 2-1 ndaj Neëcastle United mund të ketë qenë ndeshja e fundit që tifozët e Liverpoolit e kanë para Salahin me fanellën e skuadrës së tyre të zemrës.

Kjo për shkak se raportohet që sulmuesi nga Egjipti është shumë afër mbylljes së marrëveshjes me skuadrën arabe Al-Ittihad, përcjellë KosovaPress.

Boshllëkun e madh që do ta lë Salah, Liverpooli do të provojë që ta plotësojë sa më shpejtë që është e mundur.

Drejtuesit e skuadrës angleze do të drejtohen tek Joao Felix i Atletico Madridit, , raporton gazeta portugeze “A Bola”.

Në Portugali ata janë të sigurt që ish-lojtari i Chelseat përfaqëson bastin e shumëfishtë të vendosur nga trajneri Jurgen Klopp, pavarësisht optimizmit për qëndrueshmërinë e egjiptianit që filtrohet në shtëpinë e “Të kuqve”.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024