Vrasje e dyfishtë dhe vetëvrasje në Kumanovë
Rajoni
Lexohet për: 1 min.
5 muaj më parë
Linku u kopjua

Një vrasje e dyfishtë mësohet të jetë kryer sot në Kumanovë. Sipas informacioneve zyrtare, dorasi i dyshuar është një 46 vjeçar banues në Kumanovë.

Ai dyshohet të ketë vrarë bashkëshorten dhe vjehrrën, ndërsa pas aktit ka tentuar të bën vetëvrasje duke kërcyer nga kati i katërt i pallatit ku jeton, por ka përfunduar me lëndime të renda trupore dhe është transportuar për në Spitalin e Shkupit, ku ka ndërruar jetë.

Nga burime brenda SPB Kumanovë mësohet se vrasjet janë kryer në rrethana mizore. /Alsat.mk/

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024