Ballkani godet në merkato, zyrtarizon Arb Manajn
Sport
Lexohet për: 1 min.
7 muaj më parë
Linku u kopjua

Ballkani ka bërë një tjetër goditje të fuqishme në merkato.

Kampioni i Kosovës ka transferuar sulmuesin Arbër Manaj nga Slaven Belupo.

“Të dashur tifozë,  Me kënaqësi ju njoftojmë se skuadrës tonë kampione, i bashkohet sulmuesi Arb Manaj. Futbollisti që së fundmi ishte pjesë e elitës kroate, te skuadra e Slaven Belupo, ka një eksperiencë atraktive edhe në futbollin e Turqisë.”, thuhet në njoftimin e Ballkanit.

Ndryshe, Ballkani sonte luan kundër BATE Borisovit në kuadër të play off it të Ligës së Konferencës.

https://fb.watch/mCYgZX5Pja/

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024