Shtyhen testet mjekësore të portierit serb te Chelsea
Sport
Lexohet për: 1 min.
10 muaj më parë
Linku u kopjua

Siç bëhet e ditur nga gazetari i njohur, Fabrizio Romano, testet mjekësore të Djordje Petrovic te Chelsea janë shtyrë.

Testet mjekësore të portierit serb janë shtyrë deri në fund të kësaj jave, si pasojë e aplikimit të vizës, raporton KosovaPress.

Testet mjekësore ishin caktuar sot por që tani do të përfundohen mes të enjtes dhe premtes.

Nuk ka asnjë problem në marrëveshjen mes dy klubeve. Petrovic do të jetë portieri i ri i Chelseat në një marrëveshje që e arrin shumën e 16 milionë eurove.  

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024