Pushimet ma të paharrume t’Verës në Antalya - FIBULA
Artikull i Sponsorizuar
Lexohet për: 1 min.
9 muaj më parë
Linku u kopjua

Nxitoni nxitoni sepse kanë mbetur edhe pak vende!

Nisje direkte për Antalya dhe Bodrum nga:

Prishtina, Shkupi, Tirana, Zvicra, Gjermania, Austria, Belgjika dhe gjithe Europa!

KREMLIN PALACE- All Inclusive, LARA* - Turqi

Prej: 1289€ per person ne dhome dyshe

7 ditë/ 6 netë

Ne çmim përfshihet:

-Fluturimi direkt për Antalya

-Transferi: aeroport - hotel - aeroport

-Asistencë e stafit FIBULA me bazë ne ANTALYA -24/7, gjatë gjithë kohës.

-Taksat e aeroportit është: 40€.

Zgjedhe ofertën tuaj, dhe knaquni 

SIGURI DHE KUALITET 100%

Vetëm me FIBULA your TRAVEL expert!

https://www.fibula-ks.com

Ju mirëpresim në zyret tona në:

038/045/049 24 25 26, Prishtinë

045 87 55 55, Pejë

045 37 35 55, Prizren

045 37 36 66, Gjakovë

#yourTRAVELexpert

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
508
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024