Milani shumë afër transferimit të radhës
Sport
Lexohet për: 1 min.
11 muaj më parë
Linku u kopjua

Siç bëhet e ditur nga gazetari i njohur, Fabrizio Romano, Milani është shumë afër transferimit të radhës.

Bëhet fjalë për mbrojtësin argjentinas, Marco Pellegrino, ku Milani veçse është në fazën finale të marrëveshjes, raporton KosovaPress.

Pellegrino, i lindur në vitin 2022, do të transferohet te Milani në një marrëveshje permanente.

Vlera e transferimit të tij e kap shumën e tre milionë eurove.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024