Evapify prezanton lojën "Wholesale Giveaway": Shansi juaj për të fituar shpërblime fantastike!
Artikull i Sponsorizuar
Lexohet për: 3 min.
10 muaj më parë
Linku u kopjua

Për të shpërblyer besimin e konsumatorëve të tyre të përkushtuar, kompania Evapify ka njoftuar për një lojë të veçantë të quajtur "Wholesale Giveaway". Kjo lojë është një mundësi e jashtëzakonshme për të fituar shpërblime të çmuara, duke përfshirë trotinete elektrike, Cash, një pushim romantik për çift në Stamboll, pajisje teknologjike të fundit dhe kombinime të produkteve të Brendit Evapify.

Ky projekt i organizuar me shumë kujdes do të shtrihet në rrjetin e partnereve të Evapify në të gjithë Kosovën, duke përfshirë dyqanet, Marketet dhe free shops. Evapify është në udhëtim për të krijuar një përvojë të jashtëzakonshme për përdoruesit dhe konsumatorët e tyre.

Shpërblimet e paharrueshme:

Në kuadër të kësaj loje, Evapify do të ofrojë disa shpërblime “Above the Clouds”. Një total prej 5x trotinetash elektrik, 1x pushim për çift në Stamboll, 5x Air Pods, 1x iPhone 14, 10x Voucherë në vlerë të shumës 50€ dhe 10x kombinime të produkteve të Evapify.

Datat dhe detajet e lojës:

Loja "Wholesale Giveaway" do të zhvillohet nga data 14 Gusht deri më 30 Shtator. Kjo periudhë kohore e jashtëzakonshme do të ofrojë shansin e barabartë për të gjithë përdoruesit dhe konsumatorët e Evapify për të marrë pjesë. Me datën 10 Tetor, pritet që të bëhet tërheqja e shpërblimeve për fituesit e lojës. Kjo do të bëhet në një mënyrë transparente dhe të drejtpërdrejtë, duke përdorur platformat e mediave sociale të Evapify.

Rregullat e lojës:

Për të marrë pjesë në këtë lojë të pasur me shpërblime, konsumatorët dhe përdoruesit duhet të vizitojnë rrjetin e partnereve të Evapify në Kosovë, dhe të pajisen me nga një fletushkë, secilën fletushkë duhet ta plotësoni duke i ngjitur 5 produkte nga Brendet e Evapify dhe ta dorëzoni fletushkën bashkë me informacionet tuaja në njërën nga pikat më të afërta për ju. Për më shumë informacione, ju mund ta vizitoni pikën më të afërt pjesëmarrëse në këtë lojë dhe të informohen rreth rregullave dhe kushteve të pjesëmarrjes në detaje.

Kjo lojë është një mënyrë e kompanisë që të ndërveprojë me konsumatorët dhe të shprehë mirënjohjen për përkrahjen e tyre të vazhdueshme. Përdoruesit janë të ftuar të vizitojnë rrjetin e partnereve të Evapify dhe të marrin pjesë për të pasur mundësinë për të fituar shpërblime të paharrueshme nga kjo lojë e jashtëzakonshme.

Si e vlerësoni punën e Arbërie Nagavci në krye të Ministrisë së Arsimit?
Shumë të mirë
Mirë
Dobët
Shumë të dobët
Voto
9
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024