Cila është vajza që po pushon me Ylli Limanin në Green Coast?!
Marketing
Lexohet për: 1 min.
11 muaj më parë
Linku u kopjua

Pas një vere të gjatë me angazhime dhe koncerte të ndryshme, këngëtari i njohur Ylli Limani ka zgjedhur Shqipërinë për të pushuar.

Ai është fotografuar në shëtitoren e resortit Green Coast në shoqërinë e miqve të tij, ku ajo që na ka rënë në sy është vajza e kapur në foto krah tij.

Grupi i miqve duket se po shijon një kohë fantastike duke zgjedhur vendin më “IN” të momentit për të pushuar nga shumë personazhe të tjerë të botës së ekranit dhe biznesit.

Sa i takon jetës private Ylli ka qenë gjithmonë diskret dhe pavarësisht lajmeve të ndryshme që kanë qarkulluar rreth tij, asgjë nuk është konfirmuar nga artisti.

Dhe pavarësisht se si një natyrë “diskrete” siç e quan veten ka preferuar të pushojë larg syve kureshtar në Green Coast, ne sërish mundëm t’ju sjellim disa foto të verës së tij.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024