Chelsea nuk ndalet, afër transferimit të yllit francez
Sport
Lexohet për: 1 min.
6 muaj më parë
Linku u kopjua

Siç bëhet e ditur nga gazetari i njohur, Fabrizio Romano, skuadra e Chelseat e ka aktivizuar klauzolën e lirimit prej 40 milionë eurove për Michael Olise.

Bisedimet tani do të fillojnë edhe me lojtarin dhe kampin e tij, që marrëveshja të mbyllet sa më shpejtë, raporton KosovaPress.

Thuhet se Olise i ka dhënë dritën e gjelbër kalimit te Chelsea.

Pas Moices Caicedos, Chelsea është afër të kompletojë transferimin e Romeo Lavias dhe Michael Olises.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024