SIGAL UNIQA mbetet në vendin e 1-rë për prime në tregun e Kosovës
Artikull i Sponsorizuar
Lexohet për: 1 min.
9 muaj më parë
Linku u kopjua

?Banka Qendrore e Republikës së Kosovës, ka publikuar të dhënat e tregut të sigurimeve për 5 mujorin e parë të vitit 2023, sipas të cilave SIGAL UNIQA mbetet në vendin e 1️⃣-rë për prime në tregun e Kosovës!

?Këto shifra tregojnë qartë përgjegjshmërinë tonë kontraktuale me klientë, duke u përpjekur të jemi sa më afër tyre, të përshtatemi me nevojat dhe kërkesat e tyre.

jetojmë më mirë së bashku!

#SigalUniqa #Uniqa #Kosove #BankaQendroreeKosovës

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
142
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024