Ngjarjet e datës 11 gusht
Ngjarje
Lexohet për: 1 min.
8 muaj më parë
Linku u kopjua

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia vizitojnë Klinikën e Onkologjisë në QKUK për të parë nga afër vënien në funksion të akseleratorit të dytë, si dhe investimet infrastrukturore të realizuara në këtë klinikë. (Klinka e Onkologjisë në QKUK, ora 11:30)

Komuna e Prizrenit mban dëgjim publik për buxhetin e vitit 2024 me banorë të fshatrave: Vlashnje, Hoçë e Qytetit, Jeshkovë, Malësi e Vërrinit, Poslisht, Billushë, Kobaj, Grazhdanik dhe Atmaxhë. (Objekti i shkollës fillore në fshatin Vlashnje, ora 18:00)

Komuna e Prizrenit mban dëgjim publik për buxhetin e vitit 2024 me banorë të fshatrave Zhur, Vërmicë, Shkozë dhe Dobrusht. (Objekti i shkollës fillore në fshatin Zhur, ora 20:00)

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024