Renditja zyrtare e xhudistëve tanë për Lojërat Olimpike Paris 2024
Sport
Lexohet për: 1 min.
6 muaj më parë
Linku u kopjua

Federata e Xhudos e Kosovës ka publikuar renditjen zyrtare të xhudistëve tanë për në Lojërat Olimpike Paris 2024.

Pesë xhudistë nga ekipi kosovar kanë fituar normën olimpike. Distria Krasniqi, Laura Fazliu, Nora Gjakova, Loriana Kuka dhe Akil Gjakova e përfaqësojnë Kosovën në Paris 2024, raporton KosovaPress.

“Puna dhe përkushtimi na sjellin rezultatet e xhudistëve tanë teksa bëhemi gati për Lojërat Olimpike në Paris në vitin 2024”, shkroi Federata e Xhudos e Kosovës në “Facebook”.

Ndërkaq, më poshtë mund ta gjeni renditjen zyrtare të xhudistëve tanë për Lojërat Olimpike Paris 2024.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024