Vdes në spital personi që u plagos në një lokal në Klinë
Siguri
Lexohet për: 1 min.
11 muaj më parë
Linku u kopjua

Ka vdekur në Spitalin e Pejës një person i cili është plagosur pasdite në një lokal në Klinë.

Lajmin për vdekjen e të plagosurit e ka konfirmuar drejtori i Qendrës Kryesore të Mjekësisë Familjare në Klinë, Gazmend Bojaj.

“I plagosuri është sjellë në QKMF në Klinë, i është dhënë ndihma, edhe unë kam qenë pjesë e ekipit, pastaj rasti është dërguar në Spitalin e Pejës. Nga atje është konfirmuar vdekja e tij”, ka deklaruar ai.

Ndërsa zëdhënësi i Policisë në Pejë, Fadil Gashi ka bërë të ditur se i dyshuari është arratisur nga vendi i ngjarjes dhe se Policia është në kërkim të tij.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024