Aksident me fatalitet në Gjakovë
Siguri
Lexohet për: 1 min.
9 muaj më parë
Linku u kopjua

Një person ka vdekur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur të shtunën në Gjakovë.

Policia ka informuar se si pasojë e aksidentit janë lënduar katër persona, por njëri nuk ka arritur t’u mbijetojë plagëve.

Për shkaktim te aksidentit, pas tretmanit mjekësor, një person është dërguar në mbajtje.

“Raportohet për nje aksident trafiku me fatalitet ku te perfshire kan qene dy automjete me targa vendore, ku lëndime trupore kane pësuar katër persona. Si pasoje e plageve te marra nje person ka nderruar jete.Në konsultim me prokurorin i dyshuari per shkaktim te aksidentit pas tretmanit mjekësor, eshte dërguar ne mbajtje. Ndërsa trupi i pajetë i viktimës  me urdhër  te prokurorit është dërguar ne IML Prishtinë.”, është bërë e ditur në raportin policor./KosovaPress

https://kosovapress.com/admin/aksident-me-fatalitet-ne-skenderaj/
Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,569
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024