Nënë e bijë nga Kosova vdiqën në një aksident në Kroaci
Lajme
Lexohet për: 1 min.
10 muaj më parë
Linku u kopjua

Nënë e bijë nga Kosova kanë vdekur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur mbrëmë në Kroaci, ndërsa, babë e bir janë lënduar dhe po trajtohen në spitalin e Splitit.

Në aksident ka vdekur edhe një person nga Zara e Kroacisë, shkruan media kroate, index.hr

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 23:00 në dalje të Ravçës në autostradën A1.

Qytetarët nga Kosova kanë qenë duke vozitur një veturë të tipit BMW kur janë aksidentuar me automjetin e tipit Volkswagen.

Nuk dihet ende se si ka ndodhur aksidenti dhe pritet që të dalë raporti.

25 vjet çlirim, a jeni të kënaqur me suksesin e Republikës së Kosovës ?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
410
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024