Aksident me fatalitet në Skenderaj
Siguri
Lexohet për: 1 min.
10 muaj më parë
Linku u kopjua

Një person ka vdekur si pasojë e një aksidenti që ka dje ndodhur në Skenderaj.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor.

“Një femër kosovare ka vdekur si pasojë e lëndimeve të pësuara pasi ka humbur kontrollin mbi veturën që e drejtonte. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.”, ka bërë të ditur Policia./KosovaPress

https://kosovapress.com/admin/aksident-me-fatalitet-ne-lipjan/
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024