Gripshi sërish, Ballkani thellon epërsinë ndaj Larnes
Sport
Lexohet për: 1 min.
8 muaj më parë
Linku u kopjua

Është shënuar edhe goli i dytë në stadiumin "Solitude" të Belfastit, ku po luhet ndeshja mes Larnes dhe Ballkanit.

Ballkani e ka thelluar epërsinë në 2:0 si mysafirë i Larnes, përmes golit të Nazmi Gripshit, raporton KosovaPress.

Gripshi shënon në minutën e 37' për 2:0.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024