Parid Haxholli, talenti 11-vjeçar i programimit!
Foleja
Lexohet për: 1 min.
11 muaj më parë
Linku u kopjua
?t=503
Njihuni me Parid Haxhollin, talentin 11-vjeçar të programimit!
Paridi është në Akademinë jCoders qe 4 vite tashmë, dhe është një ndër nxënësit më të përkushtuar dhe të talentuar, projektet e të cilit po i mahnisin që të gjithë.
Paridi, tregon për eksperiencën e tij në programim dhe na prezanton me 3 nga projektet e tij të fundit që i ka realizuar me gjuhën programuese Python!
Udhëtimi i Paridit është një shembull i asaj që mund të arrihet me udhëzimin e duhur, mjedisin edukues dhe mbështetjen e palëkundur.
A duhet të testohen mësimdhënësit?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
183
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024