Një person gjendet i vdekur në Obiliq
Siguri
Lexohet për: 1 min.
6 muaj më parë
Linku u kopjua

Një burrë është gjetur i vdekur dje në Obiliq.

Sipas Policisë, viktima është gjetur në oborrin e shtëpisë së tij.

“Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.”, ka informuar Policia./KosovaPress

https://kosovapress.com/admin/vdekje-e-dyshimte-ne-prizren/
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024