​Ministri Krasniqi shkon në Lipjan për inaugurim të dy projekteve
Lajme
Lexohet për: 1 min.
9 muaj më parë
Linku u kopjua

Ministri i Administrimit të Pushtetit Lokal, Elbert Krasniqi, është duke qëndruar në Lipjan ku është pritur nga kryetari i kësaj komune, Imri Ahmeti.

Krasniqi, pas takimit me kreun e Lipjanit, së bashku do të inaugurojnë dy projekte në këtë komunë.

Fillimisht do të inaugurojnë ndërtimin e sallës së sporteve në shkollën “Ismajl Luma” në Lipjan e më pas edhe sallën e sporteve në fshatin Banullë.

Pas këtyre inaugurimeve pritet edhe një deklaratë e ministrit Krasniqi.

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
480
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024