Gjenden eshtra të njeriut në Prishtinë
Siguri
Lexohet për: 1 min.
11 muaj më parë
Linku u kopjua

Dy dëshmitar meshkuj kosovarë kanë raportuar se kanë hasur në disa eshtra të dyshuar të njeriut.

Rasti është raportuar dje në mesditë në Prishtinë. Njësitet relevante policore dhe Instituti i Mjekësor Ligjore kanë dalur në vendin e ngjarjes.

Me vendim të prokurorit eshtrat janë dërguar në IML për ekzaminim,, rasti në procedurë hetimore.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024