Evapify Boutique hapet në zemër të Prishtinës
Artikull i Sponsorizuar
Lexohet për: 2 min.
8 muaj më parë
Linku u kopjua

Kompania lider për shitjen dhe distribuimin e produkteve Vapes në Kosovë, ka vendosur të ngritë standardet e eksperiencës së blerjes, me hapjen e pikës së re, "Evapify Boutique".

Ky koncept i ri, me një dizajn të pa parë ndonjëherë ndodhet në Prishtinë në rrugën Luan Haradinaj, përballë Stacionit Policor 92.

Për të festuar këtë hapje të veçantë, Evapify vjen me një ofertë të jashtëzakonshme: Për çdo vape të blerë sot dhe nesër fito një vape falas!

Ambienti dhe Koncepti i Evapify Boutique

Evapify Boutique vjen me një koncept të veçantë dhe tërheqës, të destinuar për t'i dhuruar blerësit një përvojë të jashtëzakonshme gjatë blerjes.

Duke u përqendruar në dizajnin futuristik dhe ambient të relaksuar, ky vend është një destinacion i ri për të gjithë dashamirësit e vapes.

Dizajni modern i dyqanit është i krijuar të bëjë blerësit të ndjehen rehat dhe të përqendruar në zgjedhjen e produkteve të tyre të preferuara.

Me një gamë të gjerë të vapes nga brendet Geek Bar, Crystal dhe Hyppe, Evapify Boutique kënaq nevojat e të gjithë përdoruesve të vape-s, duke ofruar një zgjedhje të pasur për secilën preferencë dhe stil.

Koncepti BOUTIQUE nga Evapify do të vijë gjatë javës tjetër edhe në qytetin e Pejës dhe Gjakovës.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024