Akademia verore për fëmijë e ''AAC''
Foleja
Lexohet për: 1 min.
7 muaj më parë
Linku u kopjua
?t=1578

Akademia Verore e ''American Advising Center'' këtë vit solli mjaft risi, fëmijë të vegjël nga qytete të ndryshme të vendit, ishin të emocionuar të mësonin më shumë rreth anglishtes dhe shkencës. Ata morën pjesë me padurim në aktivitete argëtuese dhe mësime interesante, duke u përgatitur për një verë plot njohuri dhe zbulime të reja.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024