Lojë e trent me GO+, bashkohuni dhe fitoni BMW X7M dhe 4 x BMW serinë 3
Artikull i Sponsorizuar
Lexohet për: 1 min.
8 muaj më parë
Linku u kopjua

Go+ nuk ndalet, edhe këtë vit godet - e ti a je gati me lujtë lojën e jetës?

GO+ po dhuron një BMW X7M dhe katër BMW Seritë 3 në LOJËN E TRENT.

Për t’u bërë pjesë e lojës është shumë e lehtë, thjesht gjejeni kodin e lojës së vendosur nën kapak dhe regjistrojeni atë në faqen e internetit të lojës GO+: lojagoplus.com.

Sa më shumë kode të regjistroheni, aq më të mëdha janë shanset për të fituar. Për çdo 100 kode që regjistroheni, do të futeni në short për të fituar BMW X7M.

Për çdo 20 kode që regjistroni do të futeni në short për të fituar një nga katër seritë BMW 3. Përveç çmimeve të mëdha, ka edhe shpërblime ditore dhe javore që mund t’i fitoni.

Duke filluar nga Iphone 14, Sony Playstation 5, Trotinet elektrik, AirPods, PC Gaming, dhe shumë surpriza tjera.

Pra, çfarë po pret? Merr pijen energjike GO+, zbulo kodet e fshehura dhe bashkohu në LOJË E TRENT sot!

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024