KONKURS - Zyrtar për marketing
Publikime
Lexohet për: 1 min.
7 muaj më parë
Linku u kopjua

Agjencia e lajmeve KosovaPress shpall konkurs për:

Zyrtar për marketing (1 pozitë)

Kriteret:

- Diplomë universitare, drejtimi Marketing apo fushat të tjera të ngjashme

Lexo po ashtu
KONKURS
- Njohuri të shkëlqyera e gjithëpërfshirëse profesionale nga fusha e marketingut

- Përvojë pune 1-vjeçare

- Patentë shofer, kategoria B

- Njohja e gjuhës angleze

- Aftësi të mira të punës ekipore

Konkursi është i hapur deri më 8 gusht 2023

Të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë CV-në e tyre në email: [email protected].

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024