Nis mbledhja e Kryesisë së Kuvendit
Lajme
Lexohet për: 1 min.
9 muaj më parë
Linku u kopjua

Ka nisur mbledhja e Kryesisë së Kuvendit, ku pritet të caktohet seanca e re plenare.

Kryesia kishte kuorum për të nisur mbledhjen, megjithatë nuk dihet nëse anëtarët nga opozita do të votojnë për rendin e ditës.

Në rend të ditës për shqyrtim janë një sërë pikash të mbetura nga seancat e kaluara por edhe disa projektligje të reja.

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,221
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024