Black Diamond Hotel zgjerohet edhe në Dhërmi
Artikull i Sponsorizuar
Lexohet për: 1 min.
8 muaj më parë
Linku u kopjua

Black Diamond Hotel zgjerohet edhe në Dhërmi, në një dimension te ri pranë detit Jon.

Një destinacion ekskluziv. Me cilësi dhe profesionalizëm, Black Diamond Hotel Dhërmi vjen tek ju me një gamë të gjerë shërbimesh dhe aktivitetesh, ku do te gjeni: një restorant modern, lounge bar, pishine, spa, sauna, jaccuzi, palestër, dhe plazh privat për të përjetuar një eksperiencë unike.

Rezervoni tani në numrin: 0698048002, për një pushim të paharrueshëm në Black Diamond Hotel Dhërmi, pjesë e Nazeri 2000 group.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024