Rreth një ton kokainë u gjet në një barkë peshkimi në Itali
Bota
Lexohet për: 1 min.
11 muaj më parë
Linku u kopjua

Një sasi e madhe kokaine është gjetur në një barkë peshkimi në Mesdhe.

Burimet thanë se sasia mund të jetë mbi një ton, shkruan ANSA.

Anija është duke u shoqëruar në portin sicilian të Porto Empedocle nga një varkë e policisë financiare, thanë burimet.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024