Van Damme herë të parë në Kosovë në hapjen e Zero Pozitive Shop në Prishtina Mall
Artikull i Sponsorizuar
Lexohet për: 2 min.
9 muaj më parë
Linku u kopjua

Prishtina Mall ishte e mbushur me plot emocione pasi dyqani i shumëpritur Zero Pozitive hapi dyert në qendrën më të madhe tregtare në Evropën Juglindore.

Ngjarja e shquar tërhoqi vëmendjen e shumë njerëzve jo vetëm për gamën e pasur të orëve luksoze, fustaneve elegante, verërave dhe bizhuterive, por edhe për paraqitjen ekskluzive të superyllit të Hollivudit dhe ambasadorit të markës së orëve Helfer Geneva, Jean-Claude Van Damme.

Ceremonia madhështore e hapjes u shndërrua në një hapësirë të mbushur me yje kur superylli ndërkombëtar i aksionit, Jean-Claude Van Damme bëri një paraqitje të veçantë. Fansat e tij ishin të gëzuar pasi patën mundësinë të takoheshin dhe të ndërveprojnë me ikonën e arteve marciale.

Por, krahas këtij ekskluziviteti, dizajni i brendshëm i Zero Pozitive Shop është mbreslënës. Dyqani e ka një estetikë moderne dhe elegante, duke i ftuar blerësit të eksplorojnë koleksionin e tij të hollë të shfaqur me kujdes në të gjithë dyqanin.

Nga veshjet e rastësishme deri te veshjet zyrtare dhe gamën e larmishme të aksesorëve kujdeset për individët e modës që kujdesen të kenë një ndikim pozitiv në botë.

Nëse jeni në Prishtinë ose planifikoni një vizitë së shpejti, sigurohuni që të shkoni në Prishtina Mall dhe të përjetoni mrekullinë e Zero Pozitive Shop për veten tuaj.

Ky destinacion i veçantë për blerje premton një përvojë të jashtëzakonshme që ndërthur modën, teknologjinë dhe joshjen e të famshmëve si kurrë më parë. Mos e humbisni mundësinë për të qenë pjesë e revolucionit të blerjeve.

Blini ekskluzivitet, blini të jashtëzakonshmen, blini në Zero Pozitive Shop!

Për më shumë informacione:

Instagram: zeropozitive.shop

https://kosovapress.com/admin/van-damme-kam-pritur-nje-kohe-per-te-ardhur-populli-i-kosoves-deshiron-lumturi-dhe-paqe/
https://kosovapress.com/admin/aktori-van-damme-ne-ceremonine-hapese-te-zeropozitive-shop/
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024