​Grupi Ndërinstitucional për KiE mblidhet sot, merr pjesë edhe Kurti
Lajme
Lexohet për: 1 min.
10 muaj më parë
Linku u kopjua

Grupi Ndërinstitucional për Këshillin e Evropës do të mblidhet sot.

Sipas njoftimit, në këtë mbledhje do të marrë pjesë kryeministri Albin Kurti dhe zëvendëskryeministrja Donika Gërvalla.

Mbledhja do të fillojë në ora 9:30. 

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,519
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024