Boksierja befason tifozët, pas fitores tregon gjoksin (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
1 vit më parë
Linku u kopjua

Daniella Hemsley i la tifozët e boksit pa fjalë kur e tregoi gjoksin e saj para turmës, pasi që siguroi fitoren e parë kundër Aleksandra Danielka në turneun “Kingpyn High Stakes” në Dublin.

22 vjeçarja doli fituese në grupin e humbëseve, pas një vendimi unanim të marrë nga gjyqtarët, raporton KosovaPress.

Pas njoftimit se fitorja i takoi asaj, Hemsley vendosi që ta festonte fitoren e saj në mënyrë provokative. Ajo u zhvesh në pjesën e lartë të trupit, duke treguar komplet gjoksin e saj.

Kjo gjë la tifozët e pranishëm të habitur, ndërsa Hemsley më vonë kërkoi falje për gjestet e saj, duke thënë se në ato çaste ajo ishte tejet e emocionuar.

Videon e rastit në fjalë e gjeni më poshtë.

https://cdn.jwplayer.com/previews/wGdK6L0e

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024