Vera sjell magjinë në ETC
Marketing
Lexohet për: 1 min.
9 muaj më parë
Linku u kopjua

Vera sjell magjinë në ETC nga data 14 deri më 20 korrik.

Eventi dedikuar për ju, duke ju ofruar çmime të mahnitshme dhe risi në shumë artikuj.

Shfleto fletushkën online: https://tinyurl.com/bdf5c3uw

Bleni më shumë e shpenzoni më pak nga ofertat e përzgjedhura me zbritje deri në 50% dhe artikuj me gratis.

Për konsumatorët e ETC, kjo javë do të jetë më argëtuese nën përcjelljen e aktiviteteve magjike. Rreth 5000 dhurata, mundësi të jeni fitues i çasteve magjike të 50 shportave falas apo shpërblimeve automatike.

Edhe për fëmijë do të ketë shumë dhurata dhe surpriza.

Ofertat mund t’i përcjellni përmes faqes zyrtare www.etc-ks.com

Direkt në linkun e fletushkës Online: https://tinyurl.com/bdf5c3uw

Në Faqën Zyrtare në Facebook : https://www.facebook.com/etcks/ 

Dhe në kanalin zyrtar në YouTube: https://bit.ly/34oDmr7

Me pak magji, ju do të kurseni shumë në ETC

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024