Jean-Claude Van Damme sot në hapjen e zeropozitive.shop
Lajme
Lexohet për: 1 min.
1 vit më parë
Linku u kopjua

Aktori i mirënjohur, Jean-Claude Van Damme po qëndron në Kosovë.

Sot (e mërkurë) ikona e filmit aksion, Van Damme do të jetë i pranishëm në hapjen solemne të dyqanit prestigjioz, zeropozitive.shop në Prishtina Mall.

https://kosovapress.com/admin/jean-claude-van-damme-po-vjen-ne-kosove/

Përmes një videoje, vet aktori i njohur ka treguar se do të jetë në Kosovë ndërmjet datave 16 dhe 20 korrik.

Ndryshe, ceremonia hapëse e dyqanit zeropozitive.shop do të bëhet në ora 19:00.

Si e vlerësoni punën e Liburn Aliut në krye të Ministrisë së Infrastrukturës?
Shumë të mirë
Mirë
Dobët
Shumë të dobët
Voto
68
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024