Një person gjendet i vdekur në Prizren
Siguri
Lexohet për: 1 min.
9 muaj më parë
Linku u kopjua

Një burrë është gjetur i vdekur dje në fshatin Novoselan në Prizren.

Sipas Policisë, në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse policore dhe ndihma e shpejtë, të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimës.

“Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion.”, ka informuar Policia./KosovaPress

https://kosovapress.com/admin/vdekje-e-dyshimte-ne-vushtrri-2/
https://kosovapress.com/admin/vdekje-e-dyshimte-ne-viti/
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024