Gjendet i vdekur një person në Shtërpcë
Siguri
Lexohet për: 1 min.
7 muaj më parë
Linku u kopjua

Një burrë është gjetur pa shenja jete dje në oborrin e shtëpisë së tij në Shtërpcë.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes.

“Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës u lirohet familjarëve për ceremoni mortore.”, ka informuar Policia./KosovaPress

https://kosovapress.com/admin/nje-person-gjendet-i-vdekur-afer-nje-shtepie-qe-ishte-perfshire-nga-zjarri/
https://kosovapress.com/admin/nje-person-gjendet-i-vdekur-ne-lokalin-e-tij/
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024