Bie goli i parë mes Progres dhe Gjilanit
Sport
Lexohet për: 1 min.
1 vit më parë
Linku u kopjua

Është shënuar goli i parë në stadiumin “Municipal de la Ville de Differdange” ku po luhet ndeshja mes Progres dhe Gjilanit.

Skuadra e Progres ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen ndaj Gjilanit, falë golit të shënuar nga Mayron De Almeida, raporton KosovaPress.

Almeida kalon skuadrën e tij në epërsi prej 1:0 në minutën e 11’ të ndeshjes.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024