Kaçanik, një grua dhunohet seksualisht përmes kanosjes dhe shantazhit
Lajme
Lexohet për: 1 min.
11 muaj më parë
Linku u kopjua

Një grua ka raportuar se është dhunuar seksualisht përmes kanosjes dhe shantazhit.

Rastin e ka bërë të ditur Policia e Kosovës, përmes raportit 24-orësh.

Po aty thuhet se pas veprimeve të njëjta policore, të martën është arrestuar i dyshuari dhe se i njëjti është dërguar në mbajtje.

“Kaçanik Shkurt-Maj 2023. Viktima femër kosovare ka raportuar se, nga i dyshuari mashkull kosovar përmes kanosjes dhe shantazhit është dhunuar seksualisht gjatë periudhës së cekur kohore”, thuhet në raport.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024