Abdixhiku takon opinionistët dhe gazetarët, diskutojnë për gjendjen politike
Lajme
Lexohet për: 1 min.
7 muaj më parë
Linku u kopjua

Ka nisur takimi i kryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku me opinionistët dhe gazetarët për të diskutuar për gjendjen politike në vend.

Në këtë takim, theks të veçantë do të kenë realcionet e Kosovës me aleatët.

https://kosovapress.com/admin/kurti-i-sigurova-lajcakut-se-nuk-kontribuojme-asnjehere-ne-eskalim/
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024